VIJESTIGradiškaDRUŠTVO

Građani izabrali najljepše dvorište i balkon u akciji „Najkutak 2022“

Na Fejsbuk stranici Komunalnog preduzeća Gradska čistoća Gradiška građani su izabrali najuređenije dvorište i balkon u akciji „Najkutak 2022“.

Prema rezultatima glasanja građana za najuređenije dvorište izabrano je dvorište Vesne Barać u kategoriji fizičkog lica sa 387 glasova/lajkova, dok je za najuređenije dvorište u kategoriji pravnih lica najveću podršku dobilo dvorište JU Srednja stručna i tehnička škola Gradiška sa 404 glasa/lajka.

O izboru najuređenijeg dvorišta odlučivaće i stručni žiri, a svečana dodjela nagrada predviđena je u septembru.

Na konkurs Komunalnog preduzeća Gradska čistoća Gradiška za izbor najljepše uređenog dvorišta i balkona „Najkutak 2022“ ove godine prijavilo se 85 učesnika, 73 fizička  i 12 pravnih lica.

Gradska čistoća šestu godinu zaredom organizuje izbor najuređenijih dvorišta i balkona na području Gradiške.

D. Janković

Povezani članci

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Također pročitajte
Close
Back to top button