Звучи помало застрашујуће, али Хаустор је само фиктиван, не онај прави. Већ смо им се враћали због "Трећег свијета", а сада ћемо шетати кроз остатак њиховог ванвременског опуса. А како и не би, па мало је група које имају пјесму "Радио"! Послушајте Пуцкетање!