
Na Fejsbuk stranici Komunalnog preduzeća Gradska čistoća Gradiška građani su izabrali najuređenije dvorište i balkon u akciji „Najkutak 2022“.
Prema rezultatima glasanja građana za najuređenije dvorište izabrano je dvorište Vesne Barać u kategoriji fizičkog lica sa 387 glasova/lajkova, dok je za najuređenije dvorište u kategoriji pravnih lica najveću podršku dobilo dvorište JU Srednja stručna i tehnička škola Gradiška sa 404 glasa/lajka.
O izboru najuređenijeg dvorišta odlučivaće i stručni žiri, a svečana dodjela nagrada predviđena je u septembru.
Na konkurs Komunalnog preduzeća Gradska čistoća Gradiška za izbor najljepše uređenog dvorišta i balkona „Najkutak 2022“ ove godine prijavilo se 85 učesnika, 73 fizička i 12 pravnih lica.
Gradska čistoća šestu godinu zaredom organizuje izbor najuređenijih dvorišta i balkona na području Gradiške.
D. Janković





