
Фиде мајстор Горан Вајић побједник је другог Сретењског шаховског турнира у Врбашкој.

Друго мјесто припало је Сретену Јевтићу, а треће Влади Наранџићу.
На турниру, који је јуче одржан у друштвено дому у Врбашкој у организацији удружења „Поткозарје кроз вријеме“, учествовало је 48 шахиста из БиХ, Србије и Хрватске.

Наградни фонд износио је 800 КМ.
М.М.



