
Povodom slave Grada, Turistička organizacija grada Gradiška, organizovaće sutra, 21.septembra Sajam kuće Lijevča i Potkozarja na platou Kulturnog centra Gradiška, od 9 do 15 časova.
Vršilac dužnosti direktora Turističke organizacije Valentina Perić istakla je da je ovo treći sajam ove godine i dodala da će na Sajmu biti predstavljeno 16 proizvođača.
Perićeva je naglasila da na ovaj način iskazuju i zahvalnost svim proizvoćačima koji su svoje mjesto pronašli upravo u Kući Lijevča i Potkozarja i dodala da su, na samom početku u novembru prošle godine krenuli sa 23 proizvođača, a da ih sada imaju 48.
“Nama je veoma drago, jer prema informaciji koju imamo, upravo je naša kuća otvorila mnoga vrata poljoprivredim proizvođačima i omogućila im da svoje proizvode predstave i na drugim tržištima“, istakla je Perićeva i pozvala i druge da im se pridruže.
Ukoliko epidemiološke prilike budu dozvolile, planirano je da se od narednog mjeseca svakog četvrtka održavaju promocije proizvoda poljoprivrednih proizvođača iz Kuće Lijevča i Potkozarja.
S.Vidović



