
Петнаестогодишња кошаркашица градишког „Лидера“ Емилиа Јовичић отупутовала је са кадетском репрезентацијом БиХ на Европско првеснтво Б дивизије у Турску. Првенство ће бити одржано у Истанбулу од 20. до 29. августа.
Јовичићева је одлично одрадила припреме на Влашићу, те се са још 11 играчица нашла на коначном списку селектора Армела Мујаковића.

Селекција БиХ налази се у групи Ц заједно са Данском, Португалом и Норвешком.
Емилиа Јовичић у децембру прошле године проглашена је за најперспектвинију спортисткињу Града Градишка.
З. Калинац





