
Radio-televizija Gradiška emitovaće 1. i 2. januara specijalni novogodišnji program, a poseban praznični program planiramo i na Badnji dan, 6. januara 2025. godine, rekao je gostujući u jutarnjem programu RTVG-a v.d. direktora Radio-televizije Gradiška i glavni i odgovorni urednik Rajko Romić.
On je naglasio da je RTVG uspjela da realizuje sve planove u 2024. godini i da spremno, sa novim idejama i planovima, ulazi u 2025. godinu.
„Na Skupštini lokalnog parlamenta prošle sedmice usvojen je Plan rada i budžet za 2025. godinu. Želim da se zahvalim odbornicima, načelnicima gradskih odjeljenja i gradonačelniku Gradiške Zoranu Adžiću koji su prepoznali naš rad i nastojanja da naša lokalna medijska kuća napreduje i bude zapažena na medijskoj mapi regije“, naveo je Romić.

On je podsjetio da je održana i sjednica Nadzornog odbora preduzeća i da je zaključak da je Radio-televizija Gradiška u 2024. godini, koja je bila izazovna, uspjela da savlada tehničke i kadrovske izazove te da u 2025. godinu ulazi kao stabilna medijska kuća.
Romić je podsjetio da je osnovni zadatak i uloga RTVG-a informisanje građana te naglasio da će informisanje i proizvodnja vlastitih programskih sadržaja biti prioriteti i u narednoj godini.
Slušaocima, gledaocima, čitaocima RTVG-a i poslovnim partnerima Romić je poželio srećne praznike i uspjeh u 2025. godini.
S.S.C.



