VIJESTIGradiškaDRUŠTVO

Gradiška proslavila Svjetski dan muzike

Na platou Kulturnog centra Gradiška sinoć je obilježen Svjetski dan muzike. Ova  manifestacija okupila je veliki broj muzičara, pjevača, plesača i ljubitelja umjetnosti.

Organizatori koncerta su Udruženje građana „Konsonanca“ i Udruženje građana „Akord“. Publici su se predstavili članovi Dječijeg hora „Taktica“, pjevačka  grupa „Eho sa Save“, orkestar Muzičke radionice „Marina“, ritmička sekcija Bojana Bijelića i Dens step  sekcija modernog plesa  KUD-a „Kolovit“.

Ove godine na jednom mjestu nastupio je veliki broj talentovanih izvođača, djece, mladih i odraslih. Na koncertu se izvodili različite muzičke žanrove uz raznovrsne koreografije.

N.M.

Povezani članci

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button