
Na platou Kulturnog centra Gradiška sinoć je obilježen Svjetski dan muzike. Ova manifestacija okupila je veliki broj muzičara, pjevača, plesača i ljubitelja umjetnosti.

Organizatori koncerta su Udruženje građana „Konsonanca“ i Udruženje građana „Akord“. Publici su se predstavili članovi Dječijeg hora „Taktica“, pjevačka grupa „Eho sa Save“, orkestar Muzičke radionice „Marina“, ritmička sekcija Bojana Bijelića i Dens step sekcija modernog plesa KUD-a „Kolovit“.
Ove godine na jednom mjestu nastupio je veliki broj talentovanih izvođača, djece, mladih i odraslih. Na koncertu se izvodili različite muzičke žanrove uz raznovrsne koreografije.
N.M.







