Џудисти „Козаре“ спојили медаље и европски изазов у викенду за памћење (ФОТО)

Џудисти градишке „Козаре“ протеклог викенда учествовали су на дводневном кампу и такмичењу у Прњавору, те на Евроспком купу у мађарском Ђеру.
На домаћем татамију у Прњавору освојили су шест медаља, док су истовремено Реља Лакић и Никола Миздрак клуб представљали на међународној сцени.
Сребрне медаље у Прњавору припале су Дамјану Милановићу и Данилу Којићу, док су бронзане освојили Уна Бабић, Ђорђе Лукић, Тијана Васић и Јелена Чупић.
Врло добар наступ забиљежио је и Дамјан Бајић.
На Европском купу у Ђеру Реља Лакић и Никола Миздрак имали су прилику да одмјере снаге са најбољим европским џудистима у својој конкуренцији.
Наступ у Мађарској представља велики искорак за талентоване џудисте и за Џудо клуб „Козара“ који већ годинама улаже у развој младих спортиста и међународну афирмацију.
З.К.











