VIJESTIGradiškaDRUŠTVO

Direktor u ulozi Djeda Mraza

Mališane u Zavičajnom muzeju Gradiška, novogodišnjim paketićima, sokovima i slatkišima obradovao je Djed Mraz.

U ovoj ulozi bio je Bojan Vujčić, direktor navedene ustanove koji se veoma dobro snašao u crvenom kostimu sa svjetlećim zvjezdicama.

„Bio sam veoma motivisan za ulogu Djeda Mraza. Djeca su se obradovala paketićima koje su brižno birali i kompletirali naši radnici. Današnja svečanost, sve nas je obradovala“, kazao nam je Vujčić.

On se sa svim mališanima fotografisao i poželio bezbrižno djetinjstvo i sreću u 2025. godini.

Nezavisne / Milan Pilipović

Povezani članci

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button