ВИЈЕСТИГрадишкаДРУШТВО

У Српској рођено 30 беба, у Градишци двије

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 30 беба, 13 дјевојчица и 17 дјечака.
Градишка је богатија за два нова становника. На Одјелу породилишта градишке Болнице рођени су дјевојчица и дјечак.

У породилишту у Бањалуци рођено је 12 беба, у Добоју шест, Приједору пет, у Бијељини двије, а у Источном Сарајеву, Фочи и Невесињу по једна.

Повезани чланци

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Back to top button