VIJESTIGradiškaDRUŠTVO

U Srpskoj rođeno 30 beba, u Gradišci dvije

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 30 beba, 13 djevojčica i 17 dječaka.
Gradiška je bogatija za dva nova stanovnika. Na Odjelu porodilišta gradiške Bolnice rođeni su djevojčica i dječak.

U porodilištu u Banjaluci rođeno je 12 beba, u Doboju šest, Prijedoru pet, u Bijeljini dvije, a u Istočnom Sarajevu, Foči i Nevesinju po jedna.

Povezani članci

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button