
U selu Grmuša kod Bihaća, odakle je više od 30 porodica, tokom rata izbjeglo u Gradišku, izgrađen je parohijski dom. Veliku pomoć, kaže Savo Brkljač, dala je Gradska uprava Gradiška te više preduzeća iz ovog kraja.

Ovaj događaj Grmušani su proslavili u svome selu. U Grmuši od rata nema stanovnika ali Grmušani nisu zaboravili rodni kraj.
M. Pilipović



