VIJESTIGradiškaDRUŠTVO

Ozidana crkvena kuća u Grmuši

U selu Grmuša kod Bihaća, odakle je više od 30 porodica, tokom rata izbjeglo u Gradišku, izgrađen je parohijski dom. Veliku pomoć, kaže Savo Brkljač, dala je Gradska uprava Gradiška te više preduzeća iz ovog kraja.

 

Ovaj događaj Grmušani su proslavili u svome selu. U Grmuši od rata nema stanovnika ali Grmušani nisu zaboravili rodni kraj.

M. Pilipović

Povezani članci

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button