ВИЈЕСТИГрадишкаДРУШТВО

Озидана црквена кућа у Грмуши

У селу Грмуша код Бихаћа, одакле је више од 30 породица, током рата избјегло у Градишку, изграђен је парохијски дом. Велику помоћ, каже Саво Бркљач, дала је Градска управа Градишка те више предузећа из овог краја.

 

Овај догађај Грмушани су прославили у своме селу. У Грмуши од рата нема становника али Грмушани нису заборавили родни крај.

М. Пилиповић

Повезани чланци

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Back to top button