
У селу Грмуша код Бихаћа, одакле је више од 30 породица, током рата избјегло у Градишку, изграђен је парохијски дом. Велику помоћ, каже Саво Бркљач, дала је Градска управа Градишка те више предузећа из овог краја.

Овај догађај Грмушани су прославили у своме селу. У Грмуши од рата нема становника али Грмушани нису заборавили родни крај.
М. Пилиповић



