ВИЈЕСТИГрадишкаДРУШТВО

Градишка прославила Свјетски дан музике

На платоу Културног центра Градишка синоћ је обиљежен Свјетски дан музике. Ова  манифестација окупила је велики број музичара, пјевача, плесача и љубитеља умјетности.

Организатори концерта су Удружење грађана „Консонанца“ и Удружење грађана „Акорд“. Публици су се представили чланови Дјечијег хора „Тактица“, пјевачка  група „Ехо са Саве“, оркестар Музичке радионице „Марина“, ритмичка секција Бојана Бијелића и Денс степ  секција модерног плеса  КУД-а „Коловит“.

Ове године на једном мјесту наступио је велики број талентованих извођача, дјеце, младих и одраслих. На концерту се изводили различите музичке жанрове уз разноврсне кореографије.

Н.М.

Повезани чланци

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Back to top button