
На платоу Културног центра Градишка синоћ је обиљежен Свјетски дан музике. Ова манифестација окупила је велики број музичара, пјевача, плесача и љубитеља умјетности.

Организатори концерта су Удружење грађана „Консонанца“ и Удружење грађана „Акорд“. Публици су се представили чланови Дјечијег хора „Тактица“, пјевачка група „Ехо са Саве“, оркестар Музичке радионице „Марина“, ритмичка секција Бојана Бијелића и Денс степ секција модерног плеса КУД-а „Коловит“.
Ове године на једном мјесту наступио је велики број талентованих извођача, дјеце, младих и одраслих. На концерту се изводили различите музичке жанрове уз разноврсне кореографије.
Н.М.







