
Ekipa “Dejanac promet“ osvojila je prvo mjesto na trećem turnir u odbojci na pijesku koji je proteklog vikenda održan u Kruškiku.
Drugo mjesto pripalo je ekipi “Penzija Bar“, dok je treće zauzeo tim “3+6“.
Za najbolju igračicu proglašena je Mirjana Švraka, dok je najbolji igrač bio Nikola Todorović.
Na ovogodišnjem dvodnevnom turniru učestvovalo je 14 ekipa. Organizator turnira bila je omladina Kruškika uz podršku mnogobrojnih privrednika.
Z. Kalinac






