VIJESTIGradiškaDRUŠTVO

Sankcionisano 45 vozača zbog alkohola

Pripadnici Policijske uprave Gradiška sankcionisali su tokom vikenda 45 vozača zbog alkohola.

Kod pet vozača utvrđeno više od 1,50 promila alkohola u krvi i oni su uhapšeni, saopšteno je iz Policijske uprave Gradiška i dodaje da je kod jednog mladog vozača utvrđeno je do 0,30 promila. „Kod 25 vozača od 0,31 do 0,80 promila, a kod 14 vozača od 0,81 do 1,50 promila alkohola u krvi“, navodi se u saopštenju.

Policijska uprava Gradiška nastaviće sa sličnim aktivnostima, uz poziv građanima da se pridržavaju saobraćajnih pravila radi vlastite i bezbjednosti drugih.

G.Vlainić

Povezani članci

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button