
Pripadnici Policijske uprave Gradiška sankcionisali su tokom vikenda 45 vozača zbog alkohola.
Kod pet vozača utvrđeno više od 1,50 promila alkohola u krvi i oni su uhapšeni, saopšteno je iz Policijske uprave Gradiška i dodaje da je kod jednog mladog vozača utvrđeno je do 0,30 promila. „Kod 25 vozača od 0,31 do 0,80 promila, a kod 14 vozača od 0,81 do 1,50 promila alkohola u krvi“, navodi se u saopštenju.
Policijska uprava Gradiška nastaviće sa sličnim aktivnostima, uz poziv građanima da se pridržavaju saobraćajnih pravila radi vlastite i bezbjednosti drugih.
G.Vlainić



