
Посљедња два дана године на измаку пролазе уз уобичајену саобраћајну гужву у центру нашег града.
Понедjељак и јесте, дакле препорука је до центра без аутомобила ако је икако могуће.

Посљедња два дана године на измаку пролазе уз уобичајену саобраћајну гужву у центру нашег града.
Понедjељак и јесте, дакле препорука је до центра без аутомобила ако је икако могуће.