ВИЈЕСТИГрадишкаГрадишкаДРУШТВОПРИВРЕДАРеп.Српска

Измјене у режиму саобраћаја на ауто-путу Градишка-Бањалука и Бањалука-Добој

На ауто-путу Градишка – Бањалука и „9. јануар“ Бањалука – Добој, у наредном периоду доћи ће до измјене у режиму саобраћаја, због извођења радова на уређењу раздјелног појаса.

Рјешење о измјени издало је Министарство саобраћаја и веза Републике Српске, на основу захтјева извођача радова „Тамарис компани“ и односи се на период 2025. и 2026. године.

У рјешењу је наведено да је извођач радова дужан да измјену режима саобраћаја спроведе постављањем прописне саобраћајне сигнализације, без угрожавања саобраћаја, у складу са Елаборатом о привременој обустави саобраћаја на ауто-путу Бањалука-Градишка и Бањалука-Добој, од септембра 2025. године.

Возачима скрећемо пажњу да се придржавају саобраћајне сигнализације и вожњу прилагоде условима на путу, те им се захваљујемо на разумијевању и стрпљењу.

Повезани чланци

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Back to top button