
Градоначелник Градишке Зоран Аџић разговараће данас са новоименованим резидентним представником Развојног програма Уједињених нација у Босни и Херцеговини (УНДП) Реноом Мејером.
Састанак ће бити одржан у 13 часова у Градској управи.

Градоначелник Градишке Зоран Аџић разговараће данас са новоименованим резидентним представником Развојног програма Уједињених нација у Босни и Херцеговини (УНДП) Реноом Мејером.
Састанак ће бити одржан у 13 часова у Градској управи.