
На ауто-путу Градишка – Бањалука и „9. јануар“ Бањалука – Добој, у наредном периоду доћи ће до измјене у режиму саобраћаја, због извођења радова на уређењу раздјелног појаса.
Рјешење о измјени издало је Министарство саобраћаја и веза Републике Српске, на основу захтјева извођача радова „Тамарис компани“ и односи се на период 2025. и 2026. године.
У рјешењу је наведено да је извођач радова дужан да измјену режима саобраћаја спроведе постављањем прописне саобраћајне сигнализације, без угрожавања саобраћаја, у складу са Елаборатом о привременој обустави саобраћаја на ауто-путу Бањалука-Градишка и Бањалука-Добој, од септембра 2025. године.
Возачима скрећемо пажњу да се придржавају саобраћајне сигнализације и вожњу прилагоде условима на путу, те им се захваљујемо на разумијевању и стрпљењу.



