Борилачки спортовиВИЈЕСТИНАЈАВЕСПОРТ

Мандић, Тешић, Јевтић и Нежић спремни за Балканско у Атини (ФОТО)

Чланови Џију-џицу клуба Самурај из Градишке Атина Мандић, Никша Тешић и Лазар Јевтић, те тренер Васо Нежић припремају се за Балканско првенство у Грчкој.

Они ће представљати репрезентацију Републике Српске на такмичењу које ће бити одржано у Атини од 11. до 15. септембра.

На првенству Балкана учествоваће око 1800 такмичара из више од 20 земаља.

Тренер Васо Нежић рекао је да их очекује велики изазов, али и прилика да покажу труд, рад и посвећеност.

Нежић је свим борцима пожелио срећу и успјех, те додао да је у току упис нових чланова у Џију-џицу клуб Самурај.

З. Калинац

Повезани чланци

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Back to top button