
Поводом обиљежавања, Дана погинулих и несталих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата, у Градишци ће бити служен парастос и положени вијенци и цвијеће на Централно спомен-oбиљежје. Обиљежавање Дана погинулих и несталих бораца биће организовано у петак 12. септембра са почетком у 11 часова.
Н.М.



